Informace k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2023/2024

Informace k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2023/2024

Informace a formuláře k zápisu do 1. třídy.

 

Vážení rodiče,

v níže přiložených souborech najdete dokumenty, které budete potřebovat u zápisu do 1. třídy. Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání, případně žádost o odklad si prosím vytiskněte a přineste vyplněnou přímo k samotnému zápisu, který se bude konat dne 5.4.2023 v době od 14 do 18 hodin v budově Základní školy Suchohrdly. V případě, že nemáte možnost si tyto dokumenty vytisknout, budou pro vás připraveny ve škole u samotného zápisu.

Prosím vás o pozorné přečtení níže přiloženého dokumentu s názvem "Zápis - oznámení, informace", kde najdete veškeré potřebné informace.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Budu se těšit na setkání s vámi a vašimi dětmi.

                                                                                                      Jiří Voborný, ředitel školy