Lyžařský kurz - informace

Lyžařský kurz - informace

Informace k LVK.

Zahájení školního roku 2023/2024

Zahájení školního roku 2023/2024

Informace k zahájení školního roku.

Škola v přírodě červen 2023

Škola v přírodě červen 2023

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Informace ke schůzce rodičů.

Škola v přírodě - den čtvrtý

Škola v přírodě - den čtvrtý

Dobrý večer,

informace a fotky z posledního dne přidáváme až dnes, protože včera jsme měli opravdu plné ruce práce...

I ten včerejší dne byl plný zážitků. Nebudu se o nich mnoho rozepisovat, děti vám již určitě všechno řekly :) Prvňáci navštívili rodinnou farmu v Modleticích, kde je k vidění opravdu nepřeberné množství zvířat. Čtvrťáky a páťáky pak čekala krátká výprava do místního lesa, kde proběhla stavba bunkrů a jiných obydlí (například pro skřítky). A k vidění byla opravdu skvěle odvedená práce! Aby toho nebylo málo, absolvovali jsme také projížďku tankem :) Přípravu na návrat domů pak začala ovlivňovat nějaká zlá nemoc, která nám nedopřála tu pomyslnou "třešničku na dortu".

Byla to opravdu moc hezká škola v přírodě, plná zážitků, pohody a dobré nálady. Všichni jsme si ji opravdu moc užili. Poděkování patří všem paním učitelkám, paní asistentce, dětem a také vám rodičům za to, že se nám daří vzájemně spolupracovat a umožňovat tak dětem prožívat krásné okamžiky v přírodě a navazovat nová přátelství.

Hezký večer.

Škola v přírodě - den třetí

Škola v přírodě - den třetí

Dobrý večer,

omlouváme se za zpoždění. Máme za sebou stezku odvahy, tak jsme se k psaní a fotkám dostali až nyní. První třída má za sebou malý výškový výšlap. Cestou se hrály různé hry a tvořilo se z materiálů, "které dal les". Čtvrťáci a páťáci absolvovali výšlap z Dačic přes Montserrat do Slavonic. Počasí nám opravdu přálo a zítra má být ještě lépe než dnes, tak se těšíme na závěrečný den. Hezký večer :)

Zobrazit další