Škola v přírodě - den třetí

Dobrý večer,

omlouváme se za zpoždění. Máme za sebou stezku odvahy, tak jsme se k psaní a fotkám dostali až nyní. První třída má za sebou malý výškový výšlap. Cestou se hrály různé hry a tvořilo se z materiálů, "které dal les". Čtvrťáci a páťáci absolvovali výšlap z Dačic přes Montserrat do Slavonic. Počasí nám opravdu přálo a zítra má být ještě lépe než dnes, tak se těšíme na závěrečný den. Hezký večer :)

Škola v přírodě  - den druhý

Škola v přírodě - den druhý

Dobrý večer,

dnes trochu se zpožděním přidáváme další várku informací a fotek z dalšího dne naší školy v přírodě. První noc proběhla bez problémů a po výborné snídani se naplno rozběhl dnešní program. Dopoledne jsme se učili a odpoledne jsme vyrazili na naše další putování Českou Kanadou. Počasí bylo opravdu skvělé a moc jsme si to užili. V maximální míře využíváme místní regionální linkové spoje (ať už autobusové nebo vlakové). První třída vyrazila na 6 km dlouhý okruh z Markéty do Písečného. V lese tvořili různá obydlí a po návratu naplno využili hřiště naší roty. Čtvrtá a pátá třída vyrazila autobusem do Dačic, odkud jsme putovali mezi poli a nádherně rozkvetlýni loukami do Peče. Svezli jsme se regionální lokálkou do Slavonic, kde jsme si dali zmrzlinu a prošli se ke kostelu nad Slavonicemi. Domů jsme se vrátili opět linkovým autobusem a po výborné večeři si užíváme domácí kino (Já padouch I.). Takže máme za sebou hezký den a před sebou zbytek neméně hezkého večera :)

Škola v přírodě - den první

Dobrý večer,

srdečně vás zdravíme ze školy v přírodě v Písečném. Po příjezdu a ubytování jsme se linkovým autobusem přesunuli do Hluboké, odkud jsme šli pěšky zpět do Písečného. Máme za sebou 8 km, výbornou večeři (špagety) a teď jsme všichni na hřišti. Ještě nás čeká večerní program a pak už půjdeme spát, abychom byli svěží na zítřejší program. Posíláme několik fotek. Hezký večer :)

Informace k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2023/2024

Informace k zápisu!

Přípravné kurzy pro budoucí prvňáčky

Pozvánka a informace k přípravným kurzům.

LVK

Zobrazit další