Organizace výuky a zájmových kroužků v týdnu 6. - 10.1.2020

Upozorňujeme na změnu organizace výuky a zájmových kroužků z důvodu probíhajícího lyžařského kurzu ve výše uvedeném termínu.

Čertovské peklo

V pondělí 9.12.2019 navštívili žáci naší školy Čertovské peklo.

Spaní ve škole

Vánoční vyrábění pro rodiče s dětmi

Vánoční akademie

Vážení rodiče, vážení spoluobčané,

rád bych vás tímto pozval na vánoční akademii žáků ZŠ Suchohrdly, která se bude konat ve středu 18.12.2019 v 17 hod v kulturním domě v Suchohrdlech. Těšíme se na setkání s vámi!

Bruslení pro rodiče s dětmi

Základní škola Suchohrdly pořádá v úterý 17.12.2019 zájezd na bruslení rodičů s dětmi do Rouchovan. Ledová plocha je rezervována pouze pro účastníky tohoto zájezdu v době od 19:00 do 20:30 hod (jiný den ani čas není možné zajistit vzhledem k velkému vytížení kluziště). Odjezd autobusu bude v 18:00 hod ze zastávky Suchohrdly, prodejna a v 18:05 hod ze zastávky Kuchařovice, u kostela. Zúčastnit se mohou žáci školy pouze v doprovodu osoby starší 18ti let. Bruslení se řídí provozním řádem kluziště. Cena je 50,- Kč za osobu. Tuto částku budou vybírat třídní učitelé.

Zobrazit další