třídní učitelka:  Mgr. Petra Pelánová

!!!Násobilka 2, 3, 4 stále procvičovat !!!

Dost dětí nenosí na středeční čtenářské dílny vlastní knihy. Prosím připomeňte jim to. Díky.

Připomínám, že hned v úterý 23.4. jedeme na Březovou. Dětem oblečte tepláky (sportovní kalhoty), tričko s krátkým rukávem, mikinu, bundu, kšiltovku, sportovní obuv. S sebou do batůžku pití a svačinu na dopoledne, drobný penízek na suvenýry. Opalovací krém beru s sebou. Díky.

Týdenní plán 23.4. - 26.4.

MATEMATIKA - násobení 5
ČESKÝ JAZYK strana
ČTENÍ -
PSANÍ -
PRVOUKA -

Pořád platí každodenní úkol - čtení - libovolná kniha přiměřená věku dítěte - každý den alespoň 1 stránka. Každou středu si děti budou nosit knihu, kterou právě čtou doma a budeme mít tzv. čtenářské dílny.

Připomínám dětem, které chodí do školní družiny, aby měli ve škole převlečení na zahradu.

Dále jsem jim vlepila do deníčku uživatelské jméno a heslo na stránky www.proskoly.cz - tam kliknete růžovou kolonku přihlášení a vyplníte a můžete s dětmi procvičovat, cokoli z nabídky. Myslím, že se to dětem bude líbit.

Když jsme ke konci školního roku pasovali prvňáky na čtenáře, přinesly si děti domů průkaz do knihovny. Pokud si během školního roku přijdou vypůjčit a přečtou alespoň 2 knihy - dostanou malý dárek.

Na této adrese najdete fokty za školy v přírodě. Tak se pokochejte.

Fotogalerie: 1. třída

Fotogalerie: 2. třída