Změna jízdního řádu – doprovody k autobusům

05.01.2018 15:27

Vážení rodiče,

rád bych vás informoval o změnách v organizaci a zajištění doprovodu mezi budovou školy autobusovou zastávkou Suchohrdly, prodejna, ke kterým dochází v souvislosti s obnovením prací na křižovatce v Suchohrdlech a s nimi souvisejícími změnami jízdních řádů IDS JMK. 

Od 9.1.2018 do 31.7.2018 bude v platnosti nový jízdní řád a všechny autobusové linky mezi obcemi Kuchařovice a Suchohrdly budou vedeny přes Znojmo, kde bude nutné přestoupit. Doba jízdy tím vzroste na 25 minut. Jedná se o nepříjemnou situaci, kterou bohužel nemůžeme ovlivnit. Zajistíme v plném rozsahu doprovod mezi budovou školy a autobusovou zastávkou Suchohrdly, prodejna v ranních i odpoledních hodinách. Ráno bude děti do školy doprovázet pan školník tak, jako tomu bylo dosud. V odpoledních hodinách zajistíme doprovod na autobusovou zastávku pro žáky odjíždějící do Kuchařovic v 11:48, 12:38, 13:38 a 14:38. Žáci také mohou nadále využívat obě oddělení školní družiny. Dále bych vás chtěl upozornit, že ve výše uvedeném termínu nebude v provozu zastávka u obecního úřadu v Suchohrdlech. Žáky 1. třídy, kteří končí úterní výuku předmětem tělesná výchova a poté odjíždí do Kuchařovic, doprovodíme na zastávku Suchohrdly, prodejna. Děkuji za pochopení.

                                                                                                                   Jiří Voborný, ředitel školy