Plavání 3. a 4. třída

17.03.2018 15:12

Vážení rodiče,

v termínu 26.3. – 4.6.2018 budou žáci 3. a 4. třídy absolvovat povinnou výuku plavání, která bude probíhat vždy v časech 11:00 – 12:30 hod v prostorách městského plaveckého stadionu ve Znojmě. Pro přesuny do Znojma a zpět bude využívána MHD. Odjezd autobusu ze zastávky Suchohrdly, prodejna bude vždy v 10:38 hod. Odjezd ze zastávky Znojmo, nám. Svobody lázně bude vždy v 12:46 hod, příjezd na zastávku Suchohrdly, prodejna bude v 13:05 hod. Jízdné si žáci hradí sami. Po návratu bude zajištěn doprovod žáků do školní jídelny a školní družiny. Seznamte se prosím s upraveným rozvrhem, který je dostupný na webových stránkách jednotlivých tříd. S sebou si žáci budou brát: plavky, ručník, sprchový šampón, koupací čepici (děvčata), hřeben, igelitovou tašku na mokré věci.

                                                                                                 Jiří Voborný, ředitel školy