Exkurze do JE Dukovany a PVE Dalešice 19. 3. 2018

15.03.2018 16:58

Vážení rodiče,

v pondělí 19.3.2018 pojedou všichni žáci školy na exkurzi do JE Dukovany a PVE Dalešice. Sraz žáků, kteří nenavštěvují ranní družinu, bude na zastávce Suchohrdly, prodejna v 7:30 hod. Žáky, kteří budou v ranní družině, doprovodí na zastávku vychovatelka. Odjezd autobusu bude v 7:30 hod. Předpokládaný návrat bude v 14:00 hod na zastávku Suchohrdly, prodejna. Provoz školní družiny nebude po celý den nijak omezen. V tento den bude zrušen kroužek florbalu. Pokud Váš syn/dcera nepůjde v pondělí na oběd, je nutné zavolat do školní jídelny a oběd odhlásit. Žáci mají v deníčcích vlepené lístečky s informacemi. Vyberte prosím jednu z nabízených možností a připojte svůj podpis. Děkuji Vám za spolupráci.

 

Jiří Voborný