Uzavření školy

Uzavření školy

Informace k uzavření školy od 14.10. do 1.11.2020.

 

Vážení rodiče,

rozhodnutím Vlády ČR dochází k plošnému uzavření škol. Toto opatření se týká i I. stupně základních škol. Škola bude uzavřena v termínu 14.10. - 1.11.2020. Informace k organizaci vzdělávání uvádím v následujících bodech:

  • výuka bude probíhat on-line formou od 15.10. do 23.10.2020. Na středu 14.10. dostanou žáci úkoly, které budou v tento den samostatně plnit. 
  • informace k on-line výuce zveřejním zítra. Bude uveden název aplikace, přes kterou bude tato výuka realizována, návod ke stažení a jejímu použití. Dále budou na webových stránkách jednotlivých tříd zveřejněny časy, ve kterých bude tato výuka probíhat.
  • škola má k dispozici omezený počet přenosných počítačů a tabletů. Tato zařízení je možné po podepsání smlouvy o výpujčce zapůjčit. Primárně budou k dispozici žákům, kteří mají ve škole další sourozence a jejich rodiče o zapůjčení požádají přímo ředitele školy. Dále jsou k dispozici i ostatním žákům do vyčerpání zásob.
  • ředitel školy bude v období 14.10. - 16.10.2020 ve škole přítomen denně od 8:00 do 12:30 hod.
  • sledujte prosím webové stránky školy i jednotlivých tříd, kde budou informace průběžně aktualizovány s ohledem na vývoj epidemiologické situace a s ní souvisejících vládních nařízení.

Děkuji Vám za spolupráci a pochopení. Přeji Vám dostatek sil a především pevné zdraví.

                                                                                                      Jiří Voborný, ředitel školy