Škola v přírodě - den čtvrtý

Dobrý večer,

informace a fotky z posledního dne přidáváme až dnes, protože včera jsme měli opravdu plné ruce práce...

I ten včerejší dne byl plný zážitků. Nebudu se o nich mnoho rozepisovat, děti vám již určitě všechno řekly :) Prvňáci navštívili rodinnou farmu v Modleticích, kde je k vidění opravdu nepřeberné množství zvířat. Čtvrťáky a páťáky pak čekala krátká výprava do místního lesa, kde proběhla stavba bunkrů a jiných obydlí (například pro skřítky). A k vidění byla opravdu skvěle odvedená práce! Aby toho nebylo málo, absolvovali jsme také projížďku tankem :) Přípravu na návrat domů pak začala ovlivňovat nějaká zlá nemoc, která nám nedopřála tu pomyslnou "třešničku na dortu".

Byla to opravdu moc hezká škola v přírodě, plná zážitků, pohody a dobré nálady. Všichni jsme si ji opravdu moc užili. Poděkování patří všem paním učitelkám, paní asistentce, dětem a také vám rodičům za to, že se nám daří vzájemně spolupracovat a umožňovat tak dětem prožívat krásné okamžiky v přírodě a navazovat nová přátelství.

Hezký večer.