Škola v přírodě - 4. a 5. třída (den třetí a čtvrtý)

Vážení rodiče,

srdečně vás zdravíme a omlouváme se za včerejší výpadek v dodávce informací a fotek. Selhala technika a nebylo k dispozici připojení na internet. Včera jsme si užili úžasnou prohlídku nádherného zámku v Dačicích se skvělým panem průvodcem. Odpoledne pak bylo hodně prostoru k dovádění na našem velkém hřišti :) Dnes nás čekalo velké cestování, kdy jsme linkovými autobusy doputovali až do Horní Pěny, odkud jsme pak pěšky došli do obludiště v Dolní Pěně, kde jsme trávili čas hledáním oblud a také cesty ven z bludiště. Ale nemusíte se bát, všichni se dostali v pořádku ven. Protože autobusy na sebe ideálně nenavazují, čekala nás ještě 4,5 km dlouhá procházka zdejší krásnou přírodou. Dnešní den vrcholil táborákem a opékáním špekáčků. Teď nás čeká vyhodnocení celé akce, odměňování všech statečných a šikovných (což byli všichni) a pak trocha spánku. Zítra se na vás těšíme! Hezký večer :)

Odkaz na fotky: https://eu.zonerama.com/zssuchohrdly/Album/8982198