POZOR!! Změněné informace k zápisu do 1. ročníku!

POZOR!! Změněné informace k zápisu do 1. ročníku!

Prosím, čtěte pozorně!!

 

Vážení rodiče,

v záložce "Zápis do 1. třídy 2021/2022" najdete dokument s názvem "Změněné informace o zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání"". Přečtěte si prosím pozorně tento dokument. Jsou v něm uvedeny všechny důležité informace o zápisu do 1. třídy, který vzhledem k přetrvávající nepříznivě epidemiologické situaci proběhne i v letošním roce bez osobní účasti dětí. Zápis lze provést několika formami, které jsou v dokumenty uvedeny. V případš dotazů neváhejte kontaktovat ředitele školy na telefonním čísle: 777955368.

Děkuji za pochopení.

                                                                                             Jiří Voborný, ředitel školy