Pokyny k on-line výuce

Pokyny k on-line výuce

Informace k on-line výuce přes aplikaci Google Meet.

 

Vážení rodiče,

níže najdete pokyny k vyučování přes aplikaci Google Meet:

  • výuka bude probíhat každý pracovní den v období od 15.10. do 23.10.2020 
  • odkaz na spuštění aplikace a přihlášení do skupiny (třídy) na Google Meet vám přijde na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Odkaz funguje na "proklik" a bude platný po celou dobu, v níž bude realizována distanční výuka. Pokud používáte tablet nebo chytrý telefon, stáhněte si prosím v obchodě Google Play aplikaci Google Meet (zdarma). Po spuštění aplikace na tabletu nebo v chytrém telefonu se přihlašte prostřednictvím kódu, který vám třídní učitelé pošlou na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
  • do skupiny (třídy) se prosím přihlašujte vždy 15 minut před zahájením on-line výuky. 
  • návod na používání aplikace Google Meet můžete shlédnout na následujícícm odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=XtvYDH62uu4
  • časový plán výuky najdete na stránkách jednotlivých tříd.