Opatření v souvislosti se zákazem volného pohybu osob

Opatření v souvislosti se zákazem volného pohybu osob

Vážení rodiče, čtěte prosím pozorně nová opatření v souvislosti se zákazem volného pohybu osob.

 

Vážení rodiče,

v souvislosti s usnesením Vlády České republiky a z něho vyplývajícího zákazu volného pohybu osob, bude výuka probíhat pouze distanční formou (stejně jako tomu bylo doposud). Počínaje dnem 17.3.2020 nebudou učitelé ve škole fyzicky přítomni. Všechny informace k probíranému učivu a zadaným úkolům budou průběžně aktualizovány na stránkách jednotlivých tříd. Budete-li potřebovat jakékoli informace od třídních učitelů, kontaktujte je prosím výhradně e-mailem. Ve škole bude přítomný pouze ředitel školy v následujících termínech a časech:

Středa (18.3.) 8:00 - 11:00 hod

Pátek (20.3.)  8:00 - 11:00 hod

Pondělí (23.3.)  8:00 - 11:00 hod

Je možné domluvit se i na jiný termín a čas po telefonické dohodě. V případě dotazů volejte prosím přímo řediteli školy na telefonní číslo: 777955368. Sledujte prosím webové stránky školy, kde budou informace průběžně aktualizovány podle aktuální situace a nařízení nadřízených orgánů. 

Děkuji Vám za pochopení.

Jiří Voborný, ředitel školy