Lyžařský kurz - den pátý

Lyžařský kurz - den pátý

Počasí nic moc, ale zase jsme si to užili!

 

Počasí nám dnes moc nepřálo. Od rána pršelo, a tak jsme dopoledne strávili na našem penzionu. Sledovali jsme aktuální předpověď počasí a věřili jsme, že bude líp. A bylo!! Před polednem jsme se vydali do Branné a i v takovém počasí na nás čekal velmi dobře upravený svah. Skládáme poklonu provozovatelům skiareálu v Branné, kteří jako každý rok udržují sjezdové tratě v bezvadném stavu i v nepříznivých podmínkách. Zvládli jsme 3,5 hodiny lyžování a také závody ve slalomu. Soutěžili jednotlivci i náhodně vylosované dvojice. Omlouváme se, že dnes nepřikládáme fotky ze svahu - viditelnost nebyla nejlepší a vzhledem k tomu, že jsme se všichni věnovali závodům, případně výuce, nezbyl nám už žádný fotograf. Užíváme si závěrečný karnevalový večer. Těšíme se na zítřejší lyžování i setkání s vámi po návratu domů. Hezký večer!

Odkaz na fotogalerii: https://www.zonerama.com/zssuchohrdly/Album/5928769