Informační schůzka rodičů budoucích žáků 1. třídy

Informační schůzka rodičů budoucích žáků 1. třídy

Informace k setkání rodičů a následujícímu školnímu roku.

 

Vážení rodiče,

srdečně vás zvu na informační schůzku, která se bude konat v pondělí 28.6.2021 v 19 hod v učebně 1. třídy ZŠ Suchohrdly. Na této schůzce vám budou předány informace k organizaci nového školního, seznam pomůcek a budou vám představeni pedagogové, kteří budou v 1. třídě působit. Budu velmi rád, když si najdete čas a na schůzku přijdete. Usnadní vám to přípravu na nový školní rok, budete mít dostatek času na nákup pomůcek a osobně můžeme vyřešit veškeré organizační náležitosti, které se týkají provozu školy a školního roku.

Těším se na vaši účast.

                                                                                                               Jiří Voborný, ředitel ZŠ Suchohrdly