Informace k provozu školy od 24.5.2021

Provozní informace k aktuálnímu týdnu.

níže uvádím informace k provozu školy v aktuálním týdnu:

• testování žáků bude provedeno opět v pondělí 24.5. Žáci 2. a 3. třídy budou testováni ve vestibulu hlavního vstupu, žáci 1. třídy v prostorech vestibulu u bočního vstupu do tělocvičny, žáci 4. a 5. třídy pak budou testováni ve svých kmenových třídách za přítomnosti třídní učitelky.
  • provoz školních družin bude beze změn.
  • nově je umožněna výuka TV v prostorech tělocvičny. Žáci se budou na hodinu TV převlékat ve svých kmenových třídách. Při cvičení nemusí mít roušku!
  • výuka HV probíhá ve stejné podobě jako dosud (prozatím není zrušen zákaz zpěvu).
  • prosím všechny rodiče, kteří měli po dobu distanční výuky ze školy zapůjčená notebook nebo tablet, aby je vrátili do školy do pátku 28.5.

V případě dotazů mi prosím zavolejte na tel.: 777955368.