Exkurze - Moravský kras

Exkurze - Moravský kras

Informace k exkurzi.

 

Vážení rodiče,

v pondělí 28.6.2021 pojedou všichni žáci školy na exkurzi do Moravského krasu. Jelikož v pondělí probíhá testování žáků POC – antigenními testy, je nutné, aby žáci přišli na testování včas. Testování pro žáky 1. – 3. třídy, kteří mají bydliště v Suchohrdlech, proběhne v časovém intervalu 6:50 – 7:20 hod v prostorech bočního vstupu do tělocvičny. Žáci, kteří dojíždí z Kuchařovic, mohou přijet autobusem v 7:10 hod (jako obvykle). Doprovod od autobusu bude zajištěn. Testování žáků žáků 4. a 5. třídy proběhne ve třídách v 7:10 hod. Odjezd autobusu od budovy školy bude v 7:30 hod. Předpokládaný návrat bude v 18:45 hod. Jedná se o časově náročnou akci, proto vás velmi prosím o dodržení výše uvedeného časového plánu. Zajistěte prosím, aby si děti vzaly s sebou mikinu a pevnou obuv (teplota v jeskyních nepřesahuje 10 stupňů), dále jídlo a pití na celý den. Všichni žáci jsou v tento den automaticky odhlášeni z obědů. V případě, že byste měli o oběd v tento den zájem, kontaktujte prosím vedoucí školního stravování p. Horákovou (tel.: 721 675 415). Děkuji vám za spolupráci.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Jiří Voborný, ředitel školy