Půjčování lyží - lyžařský kurz (3. - 5. třída)

od středy 8.12.2021 zahájíme půjčování lyží pro žáky, kteří se účastní lyžařského kurzu v termínu 2. - 7.1.2022.

Prosím všechny, kteří budou mít o půjčení lyžařského vybavení zájem, aby kontaktovali přímo ředitele školy výhradně e-mailem (zssuchohrdly@gmail.com). Do e-mailu mi prosím napište:

1) jméno a přijmení dítěte

2) co budete chtít půjčit (kompletní lyžařský set nebo pouze lyže, příp. boty)

3) velikost boty (alespoň přibližně)

Žáky si budu brát do půjčovny jednotlivě v průběhu dopolední výuky, případně odpoledne ze školní družiny. Vše s nimi vyzkouším a e-mailem vám dám vědět, že vaše dítě má (případně nemá) vámi požadované vybavení vypůjčené. Půjčené vybavení zůstane ve škole, nemusíte si je brát domů. Informace o platbě vám napíšu v e-mailové odpovědi.

Kapacita půjčovny je omezená, není stanoven žádný "pořadník". Budeme se snažit uspokojit všechny zájemce, ale je možné, že nebudeme mít vybavení pro všechny. Proto vás prosím o trpělivost a pochopení, pokud právě pro vás nebudeme mít vybavení k dispozici.

Děkuji.