informace

Čtvrtek Simona Rýcová
Pátek Simona Rýcová

ŠD SUCHOHRDLY

MASOPUSTNÍ KARNEVAL SE BUDE KONAT 27.2. V DRUŽINĚ V KUCHAŘOVICÍCH, ODJEZD PO OBĚDĚ Z AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY U MŠ, S SEBOU MASKU A PENÍZE NA AUTOBUS. NÁVRAT V 15.15 KE ŠKOLE.

V DRUŽINĚ ČASTO TVOŘÍME, ALE I VAŘÍME A PEČEME.... VÍCE VE FOTOGALERII.

VAŘILI JSME ČÍNSKÉ NUDLE A ZKOUŠELI JE JÍST HŮLKAMI....FOTO ZDE

PEKLI JSME SKOŘICOVÉ ŠNEKY...FOTO ZDE

Využili jsme s dětmi vydatné sněhové nadílky a na školní zahradě postavili sněhuláka, více viz fotografie Zima v družině Suchohrdly.

V DRUŽINĚ SE DĚTI MOHOU TĚŠIT JAK NA VYRÁBĚNÍ, KRESLENÍ A MALOVÁNÍ, ALE I NA SPORTOVNÍ AKTIVITY, SOUTĚŽE A SPOLEČENSKÉ HRY.

TÉMA PŘIZPŮSOBUJEME ZÁJMU DĚTÍ, KAŽDÝ DEN TEDY MOHOU JAK SOUTĚŽIT A SPORTOVAT, TAK I VYRÁBĚT A TVOŘIT. PŘÍSTUP V DRUŽINĚ SUCHOHRDLY JE ZCELA INDIVIDUÁLNÍ A VĚNUJEME SE KAŽDÉMU DÍTĚTI PODLE ZÁJMŮ, KTERÉ MÁ.

Plavání

(Suchohrdly i Kuchařovice)

Nejbližší temín:

KDE:          Sport club, ulice Dvořákova

KDY:          1X za měsíc

CENA:        50 Kč

Na plavání nebudeme chodit již do Městských lázní, protože letos chodí plavat mnoho družin a vzniká tak velké vytížení šaten a plaveckého bazénu. Právě kvůli nebezpečí, které hrozí při takovémto zaplnění lázní, jsme se rozhodli pro změnu bazénu. Plavání se bude konat ve sportovním klubu (bývalá Ronja), vedle zimního stadionu.

Obecné informace

Plavání není povinné, avšak v tu dobu je ŠD uzavřena. Děti, které nejedou plavat, je dobré si vyzvednout po obědě, nebo napsat lísteček, že mohou jít samy po škole domů. Pokud nemáte možnost hlídání a nechcete, aby Vaše dítě plavalo (nebo ze zdravotních důvodů nesmí), může jet s námi (avšak bude sedět na bazénu s vychovateli a koukat se na děti).

Organizace

Na oběd jdeme s batůžky, děti, které si na obědě vyzvednou rodiče si berou aktovky. Po obědě jdeme na autobus. Ostatní aktovky zůstávají ve školách a děti si je po návratu vyzvednou.

S sebou

Batoh, plavky, ručník, koupací čepice (pro děvčata), peníze na autobus 12 Kč (nebo průkazku), peníze na vstup 50 Kč, svačina a pití (svačinu musí děti mít, ve sportovním klubu není možnost zakoupení svačiny).

Návrat: cca v 16.10