informace

Pátek Marcela Mašejová

ŠD KUCHAŘOVICE - Aktuality

Platba

školné za ŠD  můžete platit buď za celé období LEDEN - ČERVEN, nebo za každý měsíc zvlášť a to nejpozději do 15. dne v měsíci.

Prosím rodiče, kteří mají možnost darovat do ŠD použité papíry (např. z práce), zda by je mohli donést dětem na kreslení. Děkujeme :)

!!! POZOR ZMĚNA !!!

Plavání

(Suchohrdly i Kuchařovice)

Nejbližší temín: březen - bude upřesněno

KDE:          Sport club, ulice Dvořákova

KDY:          1X za měsíc

CENA:        50 Kč

Na plavání nebudeme chodit již do Městských lázní, protože letos chodí plavat mnoho družin a vzniká tak velké vytížení šaten a plaveckého bazénu. Právě kvůli nebezpečí, které hrozí při takovémto zaplnění lázní, jsme se rozhodli pro změnu bazénu. Plavání se bude konat ve sportovním klubu (bývalá Ronja), vedle zimního stadionu.

Obecné informace

Plavání není povinné, avšak v tuto dobu je ŠD uzavřena. Děti, které nejedou plavat, je dobré si vyzvednout po obědě, nebo napsat lísteček, že mohou jít samy po škole domů. Pokud nemáte možnost hlídání a nechcete, aby Vaše dítě plavalo (nebo ze zdravotních důvodů nesmí), může jet s námi (avšak bude sedět na bazénu s vychovateli a koukat se na děti).

Organizace

Po obědě jdeme na autobus. Aktovky zůstávají ve školách a děti si je po návratu vyzvednou.

S sebou

Batoh, plavky, ručník, koupací čepice (pro děvčata), peníze na autobus 12 Kč (nebo průkazku), peníze na vstup 50 Kč, svačina a pití (svačinu musí děti mít, ve sportovním klubu není možnost zakoupení svačiny).

Návrat: cca v 16.15

cca 1 – 2 x za měsíc (úterý)
(vždy budete předem vyrozuměni lístečkem s informacemi)

Informace
Každý rok jezdíme s dětmi ze školní družiny na plavání do Městských lázní ve Znojmě. Plavání pro školní družiny bývá v úterý a vzhledem
ke kroužkům jezdíme jen 1 - 2x za měsíc.
Plavání není povinné, avšak v tu dobu je ŠD uzavřena. Děti, které nejedou plavat, je dobré si vyzvednout po obědě, nebo napsat lísteček, že mohou jít samy po škole domů. Pokud nemáte možnost hlídání a nechcete, aby Vaše dítě plavalo (nebo ze zdravotních důvodů nesmí), může jet s námi (avšak bude sedět na bazénu s vychovateli a koukat se na děti).

Organizace
Po obědě se vydáme ke škole, kde si vezmeme batůžky a nasedneme na autobus. Aktovky zůstávají ve školách a děti si je po návratu vyzvednou.

Odjezd z Kuchařovic: 13.12
Návrat do Kuchařovic: 16.15

S sebou:
Batoh, plavky, ručník, koupací čepice (pro děvčata), svačina, pití, peníze na autobus (nebo průkazku), peníze na vstup 25 Kč