Třídní učitelka: Mgr. Eva Skopalová

• budova Suchohrdly
  • konzultační hodiny po předchozí domluvě

Milí námořníci, prvňáčci, rodiče,

naše první třída je u konce, náš společný čas se nám pomalu krátí a čekají vás zasloužené prázdniny.

Spolu jsme toho zvládli opravdu hodně. Společně jsme procestovali, prozkoumali a probádali říši pohádek a příběhů, dozvěděli jsme se spoustu nového a zajímavého. Jako námořníci jste se osvědčili a pracovali jste vždy naplno a v plném nasazení. Za to vám patří obrovský DÍK!!!

Vážení rodiče, Vaše děti skvěle pracovaly, naučily se číst, psát, počítat. Celý rok byl pro ně náročný, byl to velký zlom v jejich životě a musím říct, že jej zvládly bravurně a první rok ve škole mají úspěšně za sebou. Tímto také Vám velmi děkuji za příjemnou vzájemnou spolupráci a vynaloženou píli a velké úsilí.

V září se budu těšit NA VIDĚNOU!!!

Týdenní plán od 26.6. - 30.6.2017

pondělí – třídnické práce, úklid třídy, filmové dopoledne, hry, konec 12:25

úterý – kino, konec v 11:30

středa – nácvik na besídku v KD Kuchařovice, děti z Kuchařovice zůstanou ráno i po nácviku v družině v Kuchařovicích, konec 11:30